Miło nam poinformować, iż od 23 stycznia 2015 r. nastąpiło połączenie dwóch serwisów poświęconych organizacji pracy nauczycieli przedszkola www.doradcanauczyciela.pl oraz www.wychowaniewprzedszkolu.com.pl. Jesteśmy przekonani, że treści prezentowane na portalu www.wychowaniewprzedszkolu.com.pl spotkają się z Państwa uznaniem i będą stanowić realne wsparcie w codziennej pracy.

Za 30 sekund zostaniecie Państwo przekierowani na nowy portal www.wychowaniewprzedszkolu.com.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane do logowania nie uległy zmianie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem mailowym bok@forum-media.pl

które pomaga nauczycielom i
dyrektorom przedszkola w
codziennej pracy

PRENUMERATA EKONOMICZNA

10 numerów czasopisma w wersji papierowej

Cena: 249 netto

261,45 zł brutto
+ Koszty wysyłki 51,66 zł brutto

PRENUMERATA OPTYMALNA

• 10 numerów czasopisma w wersji papierowej
    • roczny dostęp do portalu
    • dostęp do archiwalnych numerów czasopisma w wersji elektronicznej
    • dodatkowe dokumenty do pobrania i samodzielnej edycji

Cena: 348 netto

383,20 zł brutto
+ Koszty wysyłki 51,66 zł brutto

Dane do logowania

Adres e-mail będzie używany jako Twój login

Hasło musi składać się z minimum 6 znaków

Personalia

Adres do faktury
Nabywca

Na ten adres będą wysłane kolejne numery czasopisma

Adres do wysyłki
Odbiorca

Zgadzam się i akceptuje

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

1082/1